نشست روسای انجمن های فرهنگی،هنری

مراسم تقدیر و تجلیل
دی ۵, ۱۳۹۵
محفل شاد ادبی با حضور شاعران اسلامشهری (عصر شعر طنز “قند و نمک”)
بهمن ۲۳, ۱۳۹۵
0001

نشست روسای انجمن های فرهنگی وهنری

001

نشست روسای انجمن های فرهنگی وهنری

01

نشست روسای انجمن های فرهنگی وهنری

اولین هم اندیشی اعضای انجمن هنرهای نمایشی اسلامشهر با حضور سید حسن حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل سالن جلسات این اداره برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، این نشست، اولین گرده همایی اعضای انجمن هنرهای نمایشی پس از انتخاب سعید گلیج بعنوان رئیس این انجمن است که با حضور جمع کثیری از هنرمندان و علاقمندان رشته های مختلف نمایشی برپا شد و در خصوص موضوعات و محورهای مختلف در حوزه نمایش بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

گفتنی است: سید حسن حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست ضمن خیرمقدم به حاضران در جلسه از حضور چشمگیر و پرشور آنان تشکر و قدردانی کرد و افزود: بی گمان این استقبال نشانگر میزان علاقه، توانمندی و استعداد بالقوه و بالفعل هنرمندان مشتاق نمایش و تأتر شهرستان است .

وی در ادامه افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای ایفای وظیفه ذاتی و قانونی خود وظیفه پشتیبانی و حمایت از انجمن ها را داراست اما باید توجه به بحث محدودیت امکانات از یک سو و بحث فعالیت و درآمد زایی بیشتر انجمن ها از جانب دیگر صورت پذیرد .

وی افزود: دست اندرکاران اداره ارشاد، علاقمندان به فعالیت در عرصه تأتر و نیز مسئولان انجمن نمایش همگی باید در راستای ارتقاء سطح فعالیت این رشته پرطرفدار فعالیت و تلاش مجدانه داشته باشند .

وی در پایان گفت: از رئیس جدید انجمن هنرهای نمایش انتظار داریم با سعه صدر فراوان زمینه ایجاد ارتباط، تعامل و همگرایی هر چه بیشتر هنرمندان این عرصه را فراهم آورده و با ایجاد ارتباط سازنده بین آنان سطح فعالیت ها را از جنبه کمی و بخصوص کیفی ارتقاء بخشد و با رشد تعداد گروههای ثبت شده زمینه حضور هر چه بیشتر آنان در جشنواره های شهرستانی، استانی و ملی را فراهم سازد .

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.